Zapraszamy serdecznie

Maciej Tomaszewski
  Telefon 605 225 780

Masaż

Masaż to metoda o naukowo dowiedzionej skuteczności, która pozwala zadbać o zdrowie i urodę. Dzięki niej pozbędziesz się stresu oraz odzyskasz równowagę ciała i umysłu.

Jak masaż wpływa na organizm człowieka?

Masaż sprawia, że naczynia skórne się rozszerzają, co poprawia odżywianie się skóry. Ponadto przyspiesza on obieg krwi i chłonki, dzięki czemu substancje odżywcze są szybciej dostarczane tkankom i organom. Jednocześnie w masowanym miejscu wydalanie produktów przemiany materii zostaje przyspieszone.

Zalety masaży

  • wzmocnienie systemu odpornościowego i stymulacja organizmu do regeneracji
  • łagodzenie napięcia mięśniowego i pomoc w likwidacji dokuczliwych bólów
  • uzupełnienie lub nawet zastąpienie leczenia farmakologicznego i chirurgicznego

Masaże dostępne w naszej ofercie

Żeby masaż mógł spełnić swoją funkcję i wywołać oczekiwany rezultat, musi być odpowiednio dobrany do Twoich potrzeb. Na przykład bańki chińskie pozwalają oczyścić organizm ze zbędnych produktów przemiany materii i toksyn. Masaż woskiem doskonale Cię zrelaksuje i wygładzi Twoje ciało, poprawiając wygląd skóry. Z kolei kamienie wulkaniczne pobudzą krążenie krwi i zniwelują napięcie mięśni.

 

masaż otwock

Bańki chińskie

Masaż bańką chińską wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Pomaga usunąć zbędne produkty przemiany materii oraz toksyny, przy okazji dostarczając tkankom składniki odżywcze i tlen. Terapia podciśnieniowa znajduje zastosowanie w leczeniu różnego rodzaju schorzeń, np. bólów kręgosłupa, i przynosi ulgę napiętym mięśniom.

masaż otwock

Wosk

Masaż z użyciem wosku doskonale ukoi i zrelaksuje Cię po ciężkim dniu, silnie nawilży i wygładzi Twoje ciało, efektem ubocznym jest poprawa wyglądu skóry w miejscach dotkniętym cellulitem.

masaż otwock

Kamienie

Masaż kamieniami wulkanicznymi pobudzi krążenie, zniweluje napięcie mięśni, poprawi odżywienie i dotlenienie skóry. Żeby poznać wszystkie wyjątkowe zalety, musisz poczuć to na własnym ciele.

Dbając o siebie nie skupiaj się wyłącznie na swoim wyglądzie, upiększ się od środka! Pozbądź się napięć i negatywnych emocji, zapewnij sobie stan wewnętrznego rozluźnienia. Widzimy się na masażu w moim gabinecie w Otwocku!